In een redelijke conditie is dit Baume en Mercier horloge van dit exclusieve merk.De kast en het glas zijn in een goede en nette conditie, zie foto'sMooi groot met zijn 35 mm zonder de kroon.Zeer dun met zijn ongeveer 6mmNog steeds een stijlvol en draagbaar horloge.Lengte van het leren bandje is ongeveer 23 cm.Let op het vergulden is iets weg aan de kant waar de kroon zitDe foto's zeggen allesWordt aangetekend verzonden