Het schilderij is een uniek, handgemaakt kunstwerk en bestaat slechts in één exemplaar. Het wordt geleverd zonder spieraam. Dit is bewust gedaan om de transportkosten te beperken en de kans op beschadiging tijdens verzending aanzienlijk te verkleinen. Dit originele schilderij van Bart Hamelink is geïnspireerd door de sfeer en thematiek van de bekende serie Stranger Things, zonder daar officieel aan verbonden te zijn. Het werk speelt met gevoelens van vervreemding, spanning en onderlinge verbondenheid, vertaald naar Hamelinks herkenbare beeldtaal. Het werk is uitgevoerd in acrylverf en opgebouwd in meerdere lagen. De zichtbare penseelstreken en imperfecties maken het schilderij levendig en authentiek. De combinatie van cartooneske figuren en een intense kleurstelling is typerend voor Hamelinks neo-expressionistische stijl, waarin emotie en eenvoud centraal staan.Het doek kan na ontvangst eenvoudig door de koper worden opgespannen of ingelijst naar eigen wens.Bij het werk wordt een handgesigneerd certificaat van echtheid geleverd.De getoonde foto’s zijn sfeerbeelden en dienen ter illustratie van hoe het schilderij eruit kan zien wanneer het is opgespannen en aan de muur hangt.Meer informatie over de kunstenaar en zijn werk is te vinden op www.barthamelink.com en via Instagram op hamelink.art.bart.