Prachtig antieke eind 17de eeuwse Europese zilveren reliekhouder / silver relique holder . Een prachtige gedetailleerde antieke uitgewerkte zilveren reliekhouder .De relique erin aanwezig hoort niet bij de verkoop is enkel ter illustratie ( zie foto's) !!! . H 17.50cm , L: 10.50cm , B: 2.50cm met poot / staander open 10.50cm . Gewicht zilver totaal 96 gram. Wordt veilig en goed verpakt/aangetekend Verzonden.