Een koffieservies van Bareuther porselein , model Indisch Blau .Dit servies bestaat uit :1 koffiepot :23cm hoog en van teut tem oor 22cm breed .1 suikerpot : 11cm hoog en van oor tem oor 13,5cm breed .1 melkkan : 8cm hoog .8 tassen : 6,5cm hoog en een boven diameter van 8cm .8 ondertassen : diameter 15cm .Dit servies is in perfecte staat . Zonder beschadigingen . Alle stuks zijn gemerkt .Verzenden , goed verpakt met Bpost track & trace .Ophalen kan altijd .