Paar zeer fraaie ranke antieke bronzen kandelaars. Dateren uit de 19e eeuw en zijn gegoten door Barbedienne. Beide kandelaars zijn prachtig uitgevoerd als uitlopende takken met scheuten en met leeuwen met klauwpoten. De conditie is goed en de afmetingen zijn 30 cm hoog x 11 cm breed en diep.