Compleet ! Alles is postfris met originele gom. Één extra exemplaar ongebruikt (liggend geplaatst op blad) Wordt geleverd op Leuchtturm blanco bladen. Postzegels zijn niet gekeurd door expert. Zie de foto's voor een goede indruk. Alles is afgebeeld. Aangetekende verzending.