Prachtige karaf van gegraveerd kristal. Baccarat - Modèle Fontenay, circa 1950, met een decor van gestileerde rozen en bladeren die het hele glas doorkruisen (zuurbeschildering). Hoogte: 24,5 cm Gesigneerd - Uitstekende staat, bijna nieuw - Zorgvuldig verpakt.