Elegante kristallen karaf vervaardigd door Baccarat in het begin van de 20e eeuw, met verfijnde zuurbestempelde bloemdecoratie en verfijnde Venetiaanse stijl paneelwanden. De fijn uitgevoerde bloemmotieven zijn delicaat gegraveerd in het kristal, waardoor een zachte, stralende contrast ontstaat tegen de heldere, transparante romp.De decanteer toont Baccarat’s uitzonderlijke kristalkwaliteit, met opmerkelijke helderheid, briljantheid en evenwicht van vorm. De verticale Venetiaanse panelen voegen architectonisch ritme en elegantie toe, waardoor zowel het lichtspel als de tactiele aantrekkingskracht worden versterkt.Voorwaarde: Uitstekende vintage conditie zonder chips, barsten of restauraties. De stop is niet origineel, maar past perfect en vult het stuk harmonieus aan.Een verfijnd en tijdloos object, ideaal voor verzamelaars van Baccarat kristal, door Art Nouveau geïnspireerd glas, of voor verfijnde tafel- en baraccessoires.Afmetingen:hoogte — 20,8 cmOmtrek — 38 cmboven diameter — 5,2 cmbasisdiameter — 8,5 cmAlle items worden verzonden via geregistreerde post.Het product wordt snel verzonden en goed verpakt.heel netjesAangenaam bieden allemaal!