Prachtige glazen karaf – Art Deco – Frankrijk (mogelijk Baccarat)Elegante karaf in geslepen glas, uitgevoerd in een diepe paarse kleur. Dit verfijnde stuk getuigt van een hoge kwaliteit glasbewerking en wordt mogelijk toegeschreven aan Baccarat, een gerenommeerde Franse glasfabriek. De herkomst is Frans en de stijl sluit duidelijk aan bij de Art Deco-periode.De karaf is rijkelijk gesneden in facetten, wat zorgt voor een prachtig lichtspel en een luxueuze uitstraling. De kegelvormige stop is eveneens vervaardigd uit gefacetteerd glas en vormt een harmonieus geheel met de slanke, elegante vorm van de karaf.Specificaties:Materiaal: geslepen glasKleur: paarsStijl: Art DecoHerkomst: FrankrijkToeschrijving: mogelijk BaccaratHoogte: ca. 37 cmDiameter: ca. 11 cmStop: kegelvormig, gefacetteerd glasEen bijzonder decoratief en verzamelwaardig object, ideaal voor liefhebbers van Art Deco-glaswerk en Franse luxe glasproductie.