Baccarat - oud trio van flacons, diamantmodel, verguld met fijn goud, BaccaratFrankrijk circa eind negentiende eeuwX316,18,20cmGenummerd, en een origineel label op het grote flesje.Staat: geen breuk op de middelgrote en grote fles, de kleinste vertoont een kleine onvolkomenheid bij de hals en een breuk binnenin de dop, zie foto's.Zorgvuldige verzending uit Frankrijk@Behind.Our.Eyes.Broc