Jean de Brunhoff – Babar en zijn familie – Oorspronkelijke editie 1938 – HachetteGeïllustreerde uitgave Babar en familie, tekst en illustraties van Jean de Brunhoff, uitgegeven door Librairie Hachette.Oorspronkelijke uitgave uit 1938, het jaar van de eerste publicatie van het album.Exemplaar dat overeenkomt met de eerste druk, met de druk- en verzamelkenmerken die bij deze editie horen.Het werk is volledig, zonder ontbrekende pagina's of kleurplaten.De binnenillustraties ogen erg fris, met kleuren die goed bewaard zijn.De oorspronkelijke binding is aanwezig; de rug bekleed met textiel en de kaften tonen gebruikssporen (wrijving, slijtage aan de rug, afgesleten hoeken), zichtbaar op de foto's.Er is geen restauratie uitgevoerd.Gezond papier, zonder schimmel en zonder geur.Een iconisch album uit de pre-oorlogse Babar-reeks, bijzonder gezocht in de originele editie door verzamelaars van Jean de Brunhoff.Auteur / Illustrator : Jean de BrunhoffTitel : Babar en familieUitgever: Librairie HachetteJaar: 1938Taal: FransBinding: kartonbinding uitgeverToestand: Goede staat, antiek (zie foto's)De foto's vormen een integraal onderdeel van de beschrijving en tonen getrouw de toestand van het werk.#ATK#Babar1938#JeanDeBrunhoff#OrigineleJeugdeditie#BabarVoorDeOorlog#AlbumIllustre1930#HachetteAncien#ZeldzaamKinderboek#CollectieBabar