Zeldzame blikken "Kid Flyer Scooter", geproduceerd bij Behrend & Rothschild (USA) in de 20-er jaren van de vorige eeuw !!In een zéér mooie en geheel Originele conditie, voorzien van een 'clockwork' motor met trekkoord aandrijving. (Werkt perfect !!)Prachtig gelithografeerd, heldere kleuren !!Lengte van het speeltje is ca: 21 cm. (= 8.25" inch).Gemerkt: B&R (Made in USA).Wordt zorgvuldig verpakt & verzonden mét Track/Trace !!