Oude Michelin Man (Bibendum) – hol metalen display-/lampmodel – ca. 22 cm – jaren 30–50Origineel vintage Michelin Man (Bibendum) displayobject uit het midden van de 20e eeuw.Dit betreft geen miniatuur en geen modern souvenir, maar een middelgroot, hol gegoten metalen object, duidelijk bedoeld als display- of lampmodel.Specificaties:Hoogte: ca. 19 cmBreedte (staand): ca. 17 cmMateriaal: hol gegoten metaal (waarschijnlijk aluminium of zink)Uitvoering: open mond (typisch voor lamp-/etalagemodellen)Periode: ca. jaren 30–50Geen resin, geen kunststof, geen moderne replicaDe vormgeving, afmetingen en constructie plaatsen dit object in de categorie originele reclame- en etalageobjecten, aanzienlijk zeldzamer dan de bekende kleine giet- of souvenirbeeldjes.Met deze maten en uitvoering behoort dit type Bibendum tot een hogere verzamelcategorie, zeker bij internationale interesse.Conditie:Vintage staat met normale gebruiks- en ouderdomssporen passend bij leeftijd en gebruik.Eventuele restauratie (bijvoorbeeld opnieuw witten of herbedraden) is optioneel en kan door de koper naar wens worden uitgevoerd.Zeldzaamheid & verzamelwaarde:Vergelijkbare originele Michelin displayobjecten worden internationaal hoog gewaardeerd.Dit formaat en materiaal worden zelden aangeboden, zeker buiten Frankrijk