Art Deco Auto Mascotte Dragonfly Girl Femme Libelle Gesigneerd Victor Rossi Herkomst Frankrijk ca 1921 Deze Originele Prachtige Mascotte won de 3e prijs in 1921 ,L Auto's Journal "L Art Alléginique in Frankrijk Zeer Zeer Zeldzame Auto Mascotte die je zelden kunt kopen !!!!Dus nu heeft U de kans !!!De mascotte wordt goed verpakt en aangetekend en verzekerd verzonden!!!