Art Deco Auto Mascotte A La Gloire Gesigneerd Henri Molins 1925 Herkomst Frankrijk Zeee Zeer Zeldzame Auto Mascotte in uitmuntende staat !!!Henri Molins leefde van 1893- 1958 Mooie Art Deco gemaakt zie details van de foto's!!!Unieke kans om te kopen!!!De foto's maken deel uit van de kavel De kavel wordt goed verpakt en aangetekend en verzekerd verzonden