Authentiek Marokkaans tapijt uit het Haouz-gebied, aan de voet van de Midden-Atlas. Met de hand geweven door Berber ambachtslieden met behulp van traditionele technieken en natuurlijke schapenwol.Dit tapijt heeft een dichte geometrische compositie met ruitmotieven en oorspronkelijke Berber-symbolen, geweven in levendige tinten rood, groen, oranje, ivoor en subtiele donkerdere accenten. De expressieve patronen en rijke kleuren zijn kenmerkend voor vintage Haouz-tapijten en geven dit stuk een sterke tribale identiteit.De wollen tapijt is dik en textuurrijk, met natuurlijke variaties die de handgemaakte oorsprong en ouderdom weerspiegelen.Voorwaarde: Goede vintage staat, met natuurlijke patina en gebruikssporen die overeenkomen met de leeftijd.Herkomst: Haouz-gebied, Midden-Atlas, MarokkoMateriaal: 100% wolMidden 20e eeuwVerzonden vanuit Frankrijk met snelle en veilige levering. Geen douanekosten binnen de Europese Unie.