Breng warmte, stijl en authenticiteit in je interieur met dit prachtige handgemaakte Berber tapijt. Dit unieke stuk is vervaardigd door ambachtelijke wevers uit het Atlasgebergte, bekend om hun eeuwenoude tradities en verfijnde vakmanschap.Het tapijt is gemaakt van 100% natuurlijke wol, wat zorgt voor een zachte, volle structuur en een luxe uitstraling. Het minimalistische diamantpatroon geeft het een moderne, tijdloze look die perfect past in zowel boho, Scandinavische als moderne interieurs.- Kenmerken: • Afmeting: 300 cm x 200 cm • Materiaal: 100% wol uit het Atlasgebergte • Handgemaakt volgens traditionele Berbertechnieken • Zacht, warm en duurzaam • Stijlvol zwart-wit diamantpatroon • Perfect voor woonkamer, slaapkamer of studioDit tapijt is niet alleen een interieurstuk, maar een echt kunstwerk met karakter. Ideaal voor wie op zoek is naar kwaliteit en authenticiteit.