Diep in het Atlasgebergte, waar het leven nog wordt geleid door eeuwenoude tradities, wordt dit bijzondere Berber tapijt met de hand geweven. Elk tapijt ontstaat langzaam, in rust en met aandacht — een proces dat niet te haasten is en generaties lang is doorgegeven.“Tazrout” is gemaakt van 100% zachte, natuurlijke wol, met een stevige katoenen basis voor extra duurzaamheid. De warme crèmekleur wordt prachtig geaccentueerd door het zonnig gele Berber-patroon, geïnspireerd op bescherming, harmonie en verbondenheid met de natuur.De rijke textuur voelt luxueus aan onder de voeten en brengt direct warmte en karakter in de ruimte. Dit tapijt is geen decoratie, maar een levend erfstuk — elk detail vertelt een verhaal van vakmanschap, cultuur en tijdloze schoonheid.Perfect als statement piece in een elegante woonkamer, bohemien interieur of luxe boutique setting.⸻Details • Afmetingen: 256 × 154 cm • Materiaal: 100% wol (pool) – katoen (basis) • Herkomst: Atlasgebergte, Marokko • Handgemaakt & uniek • Authentieke Berber symboliek • Zacht, warm en duurzaam⸻Een tapijt met ziel — waar traditie, luxe en ambacht samenkomen.