Auguste Roedel (1859-1900)Linge Monopole, 1900.Lithografie op velijnpapier.De Meesters van de Affiche – Plaat 195.Ondertekend op het plaatje, onderrand rechts.Dimensies :+ Grootte van het vel: 39,8 x 29 cm / 15,6 x 11,4 in.Conditie: Over het algemeen in goede staat met enkele zachte vouwtjes door hanteren en kleine vlekjes aan de randen. De afbeelding is verder zeer schoon. Niet ingelijst.Geleverd uit de beroemde verzameling 'Les Maîtres de l'Affiche'.Blindstempel 'Les Maîtres de l'Affiche, Imprimerie Chaix' rechtsonder.Geprint door Imprimerie Chaix, Parijs."Les Maitres de l'Affiche" serie werd aangeboden als een abonnementsserie aan verzamelaars. Elke maand gedurende 60 maanden, van december 1895 tot en met november 1900, ontvingen abonnees per post 4 losse vellen (Maitres) met een omslagblad.Wij verzenden wereldwijd met DHL of soortgelijke bezorgbedrijven.