Dit prachtige stuk is een klassieke figuratieve lamp van de beroemde Franse beeldhouwer Auguste Moreau (1834–1917). Gezien de afmetingen, het gewicht en de signatuur gaat het hier om een substantieel kunstobject.Auguste Moreau maakte deel uit van de beroemde "Moreau-dynastie" van beeldhouwers uit Dijon. Hij stond bekend om zijn Art Nouveau-stijl, waarbij hij vaak onschuldige, romantische taferelen uitbeeldde.Deze lamp toont twee kinderen (putti) in een speelse houding, omringd door een sierlijke boog van bladeren die de lichtpunten ondersteunt.Staat: zeer goede staat met kleine tekenen van de tijdLeeftijd: +100 jaar naar schattingMateriaal: bronsHerkomst: FrankrijkAfmetingen: h 85 cm, b 47 cm, d 23 cmKleur: brons