Auguste Gorguet (1862-1927)Andante Nocturne, 1897Lithografie op velijnpapier.Ondertekend op het plaatje, onderrand rechts.Het blindstempel van L'Estampe Moderne in de rechterbenedenhoek.Afmetingen+Grootte van het vel: 40,5 x 30,5 cm / 15,9 x 12,1 inch.Conditie: In zeer goede staat met enkele kleine vlekken en zachte vouwlijnen in de marges. Niet ingelijst.Afkomstig uit de beroemde set « L’ Estampe Moderne ».Gepubliceerd door Masson & Piazza, Parijs.Niet onvergelijkbaar met de serie Maitre de L'Affiche was L'Estampe Moderne een portfolio dat tussen 1897 en 1899 werd gedrukt, uitgegeven door Imprimerie Champenois in Parijs. Het bevatte 24 maandelijkse portfolios, elk met vier originele litho's. Elk werd exclusief voor deze serie vervaardigd.Net als Mucha waren enkele van de bijdragende kunstenaars Rhead, Meunier, Ibels, Steinlen, Willette en Grasset.We verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare bezorgbedrijven.