Zeer fraai beeld van twee vechtende stieren. Een waar schouwspel waar men niet op uitgekeken raakt.Het beeld is vervaardigd van kwaliteitsbrons, er is aandacht gevestigd op een hoge afwerking. Vele hoogwaardige details. -GesigneerdTevens heeft het sculptuur een brons gieterij stempel. Verder heeft de sculptuur een prachtige “antieke” patina. Al onze objecten worden met respect voor het milieu en zorg en aandacht verpakt. Bij vragen en/of advies mag u altijd contact met ons opnemen.