Apple – originele affiche – 1986Prachtige originele affiche voor het merk Apple.Originele affiche, gerold, in goede staat.Gebruikssporen. (Zie foto's + beschrijving)Fijne insnijdingen rechtsmarge, vouw hoek linksboven.Formaat: 60 x 80 cm Collector. Zeer zorgvuldig verzonden