Uit mijn privécollectie bied ik een vintage sunburst archtop jazzgitaar aan uit de jaren 60 .De gitaar is in zeer goede staat. Er zijn geen scheuren, de toets is recht en de actie is uitstekend.De kop is voorzien van prachtige parelmoer inlays. De gitaar speelt goed met vers setje snaren en heeft een mooie klank. Vermoedelijk gemaakt in de Hopf Wehen/Wiesbaden fabriekAfmetingen: Totale lengte: 107 cmBody: L. 52 cm, B. 41,5 cm, D. 8 cmToets: L. 45,5 cm, B. 5,5 cmMensuurlengte: 63,5 cm