Friese geboortelepel met gedecoreerde steel bekroond door het symbool van Charitas.Gestempeld met Hollands Garantiekeur ZII.Zeer fraaie lettergavering met tekst "1783 Den 26 Augustus is Gebooren Jetsche Hybes".Meesterteken van Ate Dirks Jorritsma, werkzaam in Bolsward in de periode 1773 tot 1811. Afmetingen Lengte 17,6 cm, Gewicht 49 Gram.Geboortelepel is in zeer fraaie conditie, verzending met track en trace.