12" (30cm) antieke kleine Duitse bisque kinderpopp bekend als AT KestnerBisque socket head, bruine glazen slaapogen, geschilderde wimpers, ingesneden eyeliner, borstelde wenkbrauwen met veerachtige highlights, geaccentueerde neusgaten en ooghoeken, gesloten mond met geschaduwde en geaccentueerde lippen, blond mohair-wig over gipsen hoofd, vroege compositie en houten gewrichtslichaam met rechte polsen. Ze draagt een originele rode katoenen jurk met bijpassende muts, onderkleding, originele kousen en leren schoenen.Algemeen uitstekend. Haar bisque is vrij van haarlijntjes, restauraties, beschadigingen en heeft de originele afwerking van het lichaam.Cijfers: 4.Kestner, rond 1890.Zeldzaam model in aantrekkelijke petite maat met keuze uit bisque en schildering, origineel lichaam en lichaamsafwerking, antiek kostuum. 12 inch (30 cm) hoog