Decoratieve set van twee asbakken met 835‰ zilveren monturen en geslepen kristal. De combinatie van helder kristal en verfijnd zilver vertoont duidelijke Art Deco-invloeden, typerend voor het interbellum.Beide stukken zijn gestempeld 835 en worden aangeboden als bijpassende set (één rond en één rechthoekig model). Het kristal is fraai geslepen in een stervormig patroon en zit stevig in de zilveren monturen. De set is vervaardigd in continentaal Europa en kan worden gedateerd rond 1920–1950.Verkeren in goede vintage staat, met lichte gebruikssporen en een natuurlijke patina passend bij de leeftijd. Geen barsten of beschadigingen aan het kristal. Een elegante en decoratieve set, aantrekkelijk voor verzamelaars van zilver en Art Deco-objecten.