Asahi Pentax K2 DMD, de body verkeert in goede staat. De camera heeft gebruikssporen passend bij leeftijd, maar werkt volledig naar behoren. Sluiter, sluitertijden, filmtransport, bediening én lichtmeter functioneren correct.De metalen strap lugs (schouderriem-ogen) ontbrekenDe Pentax K2 DMD is een professionele, mechanische 35mm spiegelreflex uit de jaren ’70, bekend om zijn robuuste bouw en uitgebreide instelmogelijkheden. De DMD-versie (Data Motor Drive) is voorbereid voor motor drive en databack, wat dit model extra interessant maakt voor verzamelaars en gebruikers.Specificaties:Merk: Asahi Pentax Model: K2 DMD Bouwjaar: ca. 1976–1980 Lensvatting: Pentax K-mount Sluitertijden: 1/1000s – 1s + B (mechanisch) Lichtmeting: TTL, werkend Land van herkomst: Japan