Verzameling de Matriochkas.Matriochka (URSS) en geschilderd, gelakt berkenhout, gedateerd en gesigneerd door Makshakova uit Sergiev Possad, bestaande uit 5 poppen (H. van de grootste: 8 cm).Directe verzending, op maat gemaakte verpakking, ondersteuning 24/7.Het gewicht wordt ter indicatie gegeven om de verzendkosten te schatten, inclusief de kosten voor verpakking, handling en ondersteuning.