mooi elegant eind 19de eeuwe/begin twintigste eeuw haardscherm/waaier ook wel omschreven als pauw/peacock scherm prachtig gedetailleerdkan zowel open als gesloten gepresenteerd wordende basis is uit koper/brons en de waaiers uit kopermessingHet scherm heeft een mooie patina en heeft de tand des tijds goed doorstaan (zie detailfoto's)Wordt goed verpakt en verzorgd verzonden