Zilveren coupe op voet Minerve – Parijse goudsmid Henri Soufflot – Frankrijk, circa 1900Elegante voetstuk van massief zilver (keurmerk Minerve 1e titel – 950/1000), een werk van de Parijse goudsmid Henri Soufflot, actief aan het einde van de 19e eeuw en het begin van de 20e eeuw.De snede toont een fijn uitgesneden decor van ranken en bloemmotieven, kenmerkend voor de Jugendstil / overgang 1900, sober en evenwichtig.Prachtige verhoudingen, slank been, regelmatig en goed beheerst werk.Zichtbare stempels :Minerve (massief zilver 950/1000)Sieradenmakersstempel met ster, toegeschreven aan Henri Soufflot (Parijs)staatGoede algemene staat, zie foto's.Gebruikssporen en microkrassen/klappen in overeenstemming met de leeftijd.