Prachtige decoratieve metalen grammofoon, uitgevoerd in een retro industriële stijl met een mooie grijze patina en bladgoud op de handgreep en op de voorkant van het object.Ideaal voor een loftdecoratie, vintage, steampunk of kabinet van curiositeiten.Het betreft een louter decoratief voorwerp.Niet functioneel, leest geen disks.Herkomst Europa, goede algemene staatAfmetingen van de kast: Hoogte 45 cm, Basis Breedte 17 cm, Diepte 17 cmBreedte pavilion 27cmZorgvuldige en snelle verpakking