Dit levendige glas-in-lood paneel in gebrandschilderde techniek afbeeldt een bruisend middeleeuws volksfeest of boerenbruiloft voor een strooien huisje, met een centrale doedelzakspeler, drinkende en dansende figuren in traditionele kledij, en een herbergtafereel. De stijl met contourlijnen, transparante kleuren en folkloristische details is typisch voor 20e-eeuwse Nederlandse ambachtskunst, geïnspireerd op Brueghel-achtige genrestukken uit de Lage Landen. Signatuur “G. Poul” onderaan wijst op een moderne maker in die traditie; loodramen en gebrande pigmenten bevestigen ambachtelijke herkomst.Prachtig voor de raam!Hoogte 32 cmBreedte 42 cmIn zeer goede staat. Zorgvuldige verpakt en aangetekend verzonden.