Bronzen fontein van sculptuur zeemeermin prachtig gedetailleerd zie foto’s voor details geschatte periode recent geschatte herkomst Italië gewicht ongeveer 16 kilo hoogte 114 cm bij 42 cm word professioneel verpakt en verzekerd verzonden