Prachtige brievenbus van thuja-hout in art-decostijl.Prachtig sierobject op uw bureau.Het geheel verkeert in goede staat gezien zijn leeftijd.Een plank van de sokkel beweegt heel licht.Van zeer fraaie afmetingen.