Prachtig stell Art Déco boekensteunen , Voorstelling van lieflijke zittende Spaniël hondjes.Gemaakt van bronskleurig gepatineerd zamac en staan vast op mooie marmeren voetstukken.Prachtig ontwerp uit de Franse Art Deco periode.Eerste helft 20e eeuw.Zeldzaam !Totale Hoogtes ca 11 cm Marmer : Breedte x Lengte ca 6 x 10,5 cm Dikte ca 2 cm Gewicht samen ca 1.150 kg Mooie goede staat , minieme ouderdomssporen.Bekijk de foto’s deze tonen een duidelijk beeld van de staat.Worden goed verpakt , verzekerd en aangetekend verstuurd met de post, colissimo.Bekijk ook eens onze andere artikelen.