Set van 3 gesigneerde plateel vaasjes, waarvan 2 gemaakt in Gouda en 1 in Arnhem. Vervaardigd door de N.V. Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland in Gouda, ook wel Plazuid, PZH :Tabakspot uit ca. 1940. Decor 3427 «Smirmag», zeer waarschijnlijk geschilderd door Wilhelmus van der Post (geboren op 17 april 1900 in Gouda). De pot zelf verkeert in zeer goede staat; de onderkant van het deksel vertoont echter sporen van restauratie. Model 4075, hoog 12 cm, buik Ø 13 cm. Bolvaasje uit 1931, floraal decor mogelijk «Madeleine».Initialen van de schilder kunnen duiden op Adrianus Kok. Het vaasje verkeert in zeer goede staat. Model 23/10, de letter B geeft aan dat dit het 2e decor is op dit model vaas. Hoog 11 cm, buik Ø 13 cm.Vervaardigd door de Arnhemse Fayencefabriek (1907-1934) : Vaasje, jaartal onbekend, maar waarschijnlijk rond 1920/1925. Decor «Astra», initialen van de schilder kunnen duiden op R. van Gils. Het vaasje verkeert in zeer goede staat. Model 142, hoog 17 cm, buik Ø 12 cm.De foto's maken deel uit van de omschrijving en de staat.Uw aankoop wordt breukbestendig verpakt en verzekerd verzonden.