Deze armband is in totaal 36 cm lang en wikkelt prachtig twee keer om de pols. De armband bevat 9 hoogwaardige, glanzende, ronde Edison parels. Gemaakt in Zuidoost-Azië, werden de parels met de hand geselecteerd vanwege hun natuurlijke roze kleuren en heldere glans, en zien ze prachtig uit in combinatie met de witte platinum armband. Parels- Type: Edison Freshwater- Herkomst: Zuidoost-Azië- Oester: Hyriopsis cumingii- Kleur: rozeVorm: rondSurface: Schoon- Glans: Uitstekend- Grootte: 9x10mm GoudPlatina, gehamerd. Met een stalen draad. Packaging: Armband sieradendoos en een certificaat van echtheid om de herkomst en kwaliteit van de parels te garanderen. Verzekerde tracking en tracing levering.