Certificaat van Echtheid uitgegeven door de ALGT, Antwerp Laboratory for Gemstone Testing. Nr 5458703618K geelgouden armband, gestempeld K18. Gewicht 14,04 gram.Met een stalen draad.Deze armband is in totaal 55 cm lang en wikkelt prachtig meerdere keren om de pols.De armband bevat 9 topkwaliteit, hoogglanzende, ronde gouden South Sea parels.De parels met hun prachtige gouden kleur combineren samen met het gele 18k goud en creëren dit prachtige stuk.Parel- Type: South Sea- Herkomst: Australië- Oester: Pinctada Maxima- Kleur: Intense GoudVorm: rond- Oppervlak: schoon en glad- Glans: Uitstekend- Grootte: 9x10mmGoud18K geelgoud, gewaardeerd.Verpakking: armband sieradendoos en een certificaat van echtheid om de herkomst en kwaliteit van de parels te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.