Deze armband meet in totaal 37 cm en sluit prachtig om de pols.De armband bevat 8 hoogwaardige, glanzende Japanse Akoya-parels.De parels met hun prachtige, levendige witte kleuren in combinatie met het gele 18k goud creëren dit prachtige stuk.Parels- Type: AkoyaHerkomst: Japan- Oester: Pinctada Fucata- Kleur: Levendig witVorm: rond- Oppervlak: schoon en glad- Glans: Uitstekend- Grootte: 6x6,5 mm18K geelgoud, gekeurd. Met een stalen draad.Packaging: Armband sieradendoos en een certificaat van echtheid om de herkomst en kwaliteit van de parels te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.