Royale vintage armband van 2 strengen bloedkoralen met een 14 karaat gouden siersluiting.De armband is gemaakt van grote kostbare bloedkoralen.Fraai groot formaat gouden slot met gouden zijstukken.Het slot heeft een hoge opbouw en centraal op het slot is een bloedkoraal verwerkt.Volledig door een proffesional opnieuw geregen op rood garen en direct draagbaar.Lees de reviews van 100% score op vintage sieraden van goede kwalitet en correcte verzending.Maten en specificaties:Totaal gewicht: 24,55 gram.Goud gewicht: 4,43 gramMaat ca. 18 cm.Maat van het slot: ca.15,57 X 24,20 mm.Bloedkoralen van ca. 6,3 tot 6,7 mm doorsnede.Voorzien van een 14 krt. gouden verliesketting (gekeurd)Keurmerken: Hollands waarborgkeur eikenblad 585 voor 14 karaat goud, en het meesterteken van C&A Lesener (Amsterdam, 1958-1988) Een bekende sieradenmaker uit Amsterdam.Onbehandeld natuurlijk bloedkoraal uit de Middellandse Zee (Corallium rubrum)Verzekerde verzending met tracking in een sieradendoosje als pakketpost.