Armand Meffre (1929–2009) acteur en schilder Frans.Embleemacteur van het theater en de cinema, Armand Meffre heeft onder leiding van vooraanstaande filmmakers gespeeld, naast Philippe Noiret, Jean Rochefort of Gérard Depardieu.Opgeleid in de schilderkunst bij meester André Lhote, heeft hij een gevoelig, stralend en diep menselijk werk ontwikkeld.Haar schilderijen, afdrukken van tederheid en poëzie, onthullen een diep menselijk blik, tussen ingehouden emotie en oprechte eenvoud.Een volledige artiest, waarvan elk doek een verhaal vertelt en raakt door zijn authenticiteit.Artiest met groot talent met significante resultaten bij openbare verkopen. Neemt deel aan grote internationale kunstbeurzen in de Verenigde Staten, China en Europa.- La Gare de Robion N°1 uit 1986 - ondertekend, gedateerd en getiteld op de achterzijde, origineel werk, olieverf op doek 51x66cm., gespannen op een lijst.Het thema van Robion en zijn treinstation is de kunstenaar dierbaar; voor hem was het het symbool van een vertrek naar Parijs, waar zijn artistieke carrière begon en hem beroemd maakte.De werken zijn veelal aanwezig in privégalerijen en -musea in Rusland, Italië, de VS, het Verenigd Koninkrijk en China.Een door de kunstenaar ondertekend certificaat van echtheid wordt overhandigd aan de koper.Snelle en veilige verzending wereldwijd: UPS, FedEx, DHL.Gemakkelijke levering in China. We hebben een kantoor in Shanghai.