ArlusElegante paar wandlampen uit de jaren zestiggegoten facetterd glas, goudkleurige messing, rode bakelietHoogte: 25 cmDiepte: 18 cmBreedte: 8 cmGewicht : 950 gVoor E14-schroeflamp (niet meegeleverd)Zeer mooie staat: we merken enkel een oxidatievlek op de onderrand van het kommetje (zie foto die in het wit is omcirkel).Prachtige glans van messing en glas, vrij van enige beschadiging of gebrek.Verzending perfect beschermd, gevolgd en verzekerd via Colissimo of Chronopost.