Oud cachet in messinglegering en carneool – Frankrijk, tweede helft van de 19e eeuwCachet van het fijn afgewerkte bureau, met een reliëfdecor dat zeer dicht en in de stijl van Neoclassicisme / Louis XVI is: guirlandes, bladeren van acanthus, ribben en een centraal bloemmedaillon.De vormgeving is diepgaand en strak, typisch voor Frans vakmanschap uit de helft van de 19e eeuw.De top is versierd met een cabochon van natuurlijke koraalsteen, perfect gepolijst, met een helder en uniform rood-oranje kleur.De matrix (van verguld brons) draagt een omgekeerd gegraveerd monogram, bedoeld voor de afdruk:Letter "O" (gothic vorm) alleen, gestileerd en omgeven door voluten.Afmetingen: hoogte: 9 cm - afmetingen van de matrix: 3 × 2,5 cmStaat: zeer goede algemene staat. Kleine gebruikssporen die passen bij de leeftijd. Goudlaag goed aanwezig. Steen onbeschadigd. Geen structurele deukingen.Decoratief zegel van mooie kwaliteit, zwaar in de hand, perfect bruikbaar voor was.Herkomst: privécollectie.De foto's maken deel uit van de beschrijving van de objecten en vullen de presentatie aan. Ze stellen u in staat om de staat en kenmerken ervan te beoordelen. Gelieve ze zorgvuldig te bekijken voordat u een aankoop doet.Het object wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met een volgnummer, om een snelle en veilige levering te garanderen.Succesvolle veilingen