Antieke zakhorloge houder – Messing adelaar Prachtige antieke zakhorloge-houder uitgevoerd in massief messing, met een indrukwekkende adelaar met gespreide vleugels.De adelaar staat symbool voor kracht en vrijheid en is zeer fraai vormgegeven met aandacht voor detail.Het geheel rust op een solide voet waarin het zakhorloge elegant kan worden opgehangen. Een bijzonder decoratief object dat perfect past in een klassiek interieur, kantoor of vitrine. Specificaties: • Materiaal: messing • Voorstelling: adelaar met gespreide vleugels • Functie: houder voor zakhorloge • Periode: vermoedelijk begin tot midden 20e eeuw • Staat: goede staat met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd • Inclusief: zichtbaar zakhorloge (zoals afgebeeld)Bijzonderheden: • Mooie patina • Stevig en zwaar uitgevoerd • Decoratief én functioneel • Zeer geschikt voor verzamelaars van horloges, militaria of antieke objectenWord zorgvuldig ingepakt en verzonden met track trace.