1938 Ardie 250cc Sport in een mooie gerestaureerde staat en uitgevoerd met de zware Ardie Tiger voorvork. Deze prachtige Ardie 250cc van 1938 heeft Franse papieren. De Ardie loopt en rijdt erg fijn en met zijn dikke 250cc blok heeft hij voldoende power. iedereen kan de Ardie hier terplaatse komen bekijken