Kleine Gedrukte Koran – Vroege 20e-eeuwse Litho-druk met Fluwelen OmslagUnieke kleine gedrukte Koran (Mushaf) in zakformaat, met rijk versierde lithografische druk en elegante groene fluwelen omslag. Waarschijnlijk gedateerd rond laat-Ottomaanse periode / vroeg 20e eeuw.Het exemplaar bevat de volledige tekst van de Koran met traditionele ornamenten en klassieke Arabische kalligrafie.Details: • Taal: Arabisch • Druk: Gedrukt (niet handgeschreven) • Bindwijze: Met originele fluwelen kaft (goede staat) • Pagina’s: Compleet, leesbare tekst, traditionele omlijstingen • Conditie: Goede staat gezien de leeftijd (zie foto’s)Staat:Het boekje vertoont lichte ouderdomssporen (gebruikelijk bij het papier van die periode), maar de binding is stevig en de tekst is zonder schimmel of grote beschadiging goed leesbaar.Verzamelaars van islamitische boeken, religieuze objecten, Ottomaanse drukwerkcollecties of bijzondere miniaturen.Zulke exemplaren werden veel gedrukt in gebieden als Istanbul, Caïro, Bombay (Mumbai) of andere centra van islamitische boekdrukkunst.