Te veiling wordt een prachtig onderhouden MacBook Pro 15-inch (2016) — een geliefd model onder Apple-liefhebbers, dankzij zijn krachtige prestaties en de iconische Touch Bar met programmeerbare functietoetsen, een functie die niet meer beschikbaar is in de huidige MacBook-modellen.Deze machine is uitgerust met:– 16 GB RAM (voor power users);– 250 GB snelle flash-opslag;– macOS Monterey 12.6.7 (vers hersteld naar fabrieksinstellingen — klaar voor gebruik, plug & play);– volledig in staat om Adobe Creative Cloud en andere veeleisende software te draaien.Het aantal batterijcycli is slechts 340, wat betekent dat de batterij nog voldoende levensduur heeft. De prestaties zijn soepel, snel en betrouwbaar.QWERTYDe MacBook verkeert in zeer goede staat, met slechts enkele kleine gebruikssporen (zichtbaar op de gedetailleerde foto's — gelieve deze zorgvuldig te bekijken).In deze veiling inbegrepen:een schone beschermhoes– De originele Apple-oplader, werkt perfect (ter info: de kabel vertoont op sommige plaatsen enige verkleuring).Dit is een fantastische kans om een krachtige en steeds meer gewilde MacBook Pro te bezitten met de klassieke opbouw en Touch Bar-ervaring.Mis het niet — machines in deze staat worden moeilijker te vinden!