Prachtige olieverf op doek van de Belgische kunstschilder Antoon Pilyser (1939-)Goede staat. Mooi ingekaderd.Gesigneerd.Afmetingenmet kader inbegrepen 52 x 47 cmzonder kader 35 x 30 cmDe schilder staat vermeld in het naslagwerk “De Belgische beeldende kunstenaars van de 19de tot 21ste eeuw “ van Paul Piron.Antoon Pilyser werd geboren te Schoten in 1939 en kreeg zijn opleiding bij Jan Van Puyenbroeck (1887 – 1972). Hij stelde onder andere tentoon op ' Les Arts en Europe ' in Brussel in 1967 en werd geselecteerd voor de Gaverprijs 1970. Won de "Prijs van de Vlaamse Gemeenschap" in 1989 en de "Prix de la Communauté francaise" in 1991. Was werkzaam te Berchem (Antwerpen). Zijn werk omvat landschappen, stillevens, portretten, interieurs en bloemen in olieverf op doek.