Zeer waarschijnlijk betreft het hier een voorpublicatie van de "De gouden webben" verschenen in "De gouden webben. Twee kerstverhalen" uitgegeven in 1957 door "Het Wereldvenster", als kerstgeschenk voor zijn vrouw in een oplage van 1 exemplaar.Met een frontispiece van Fons Montens?Met gesigneerde opdracht aan zijn vrouw, gedateerd 1952.De band is verkleurd.